top of page

SILNY WIZERUNEK W SIECI

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

WARSZAWA

Nie da się ukryć, że w dzisiejszym świecie wizerunek w sieci jest niewyobrażalnie istotny. Klienci kupują oczami nie tylko nasze produkty, ale również nas. W 100% zgadzam się więc ze stwierdzeniem, iż dobre zdjęcia, zapadające w pamięć to nie koszt, a inwestycja w Twoją markę - pracują one bowiem na Twój sukces i rozpoznawalność, skracają dystans oraz określają to w jaki sposób chcesz by Cię widziano. 

Współpracując z artystami - muzykami, DJ'ami oraz tatuatorami widzę, jak wiele zyskali dzięki odpowiednio dobranej stronie wizualnej. Dobre, kreatywne zdjęcia wzbudzają większe zainteresowanie ich odbiorców, pokazują ich profesjonalizm oraz to z jaką energią chcą być kojarzeni. 

ZOBACZ MOJE PORTFOLIO I PRZEKONAJ SIĘ CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!

IMG_7999.jpg

Atmosfera bardzo przyjazna i profesjonalna, dla mnie istotne jest to że Ty dużo podpowiadasz, masz pełną świadomość tego kiedy modelka będzie wyglądała korzystnie
Wydaje mi się, że zobaczyłam Twoje zdjęcia u makijażystki, z którą pracowałam czyli @lipstickontheglass
Generalnie przeglądałam fotografie na insta u znajomych i szukałam TEJ FOTOGRAFKI

Myślę, że cena jest adekwatna. Jesteś złotym środkiem przystępności i cenienia swojej pracy. Absolutnie polecam Cię znajomym i myślę, że na wiosnę spotkamy się na kolejnej sesji!

OFERTA PREMIUM

DLA KOGO?

  • Dla artystów, blogerów i influencerów - osób, które potrzebują silnego wizerunku w sieci

  • Dla osób, które chcą wyróżnić się z tłumu i zostać zapamiętanymi

  • Dla osób, które chcą odświeżyć swój wizerunek m.in.: w mediach społecznościowych

  • freelancerom, których wizerunek w sieci jest najlepszą wizytówką

CO OTRZYMASZ
MINI
MIDI
MAXI
ilość zdjęć z sesji
5
10
20
czas trwania sesji
1h
2h
3h
maksymalna ilość stylizacji
2
3
5
profesjonalny makijaż
X
studio fotograficzne w cenie
X
X
X
konsultacja telefoniczna / mailowa
X
X
X
możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć
70 zł/szt
70 zł/szt
70 zł/szt
CENA
1 200 zł
1 500 zł
2 500 zł

Dowiedziałam się o Tobie przez znajomych z mojego muzycznego świata. Później miałam przyjemność Cię poznać w sferze prywatnej i miło się gadało więc puzzle się ułożyły. (...) Moje zadowolenie jest warte każdych pieniędzy. Jednak obiektywnie patrząc myśle, że jest to przystępna i osiągalna kwota dla każdego kto ma ileś czasu na odłożenie na swój cel.
Poleciłam Cię znajomym już w dniu sesji, kiedy nie widziałam jeszcze ostatecznych efektów. Po otrzymaniu zdjęć nadal będę polecać 😁


Jeśli chodzi o atmosferę na sesji to lekki dyskomfort czułam przez krótką chwilę ale nie jestem profesjonalną modelką, szybko atmosfera się znacznie rozweseliła i rozluźniła. Duży plus za fajne studio, super, że podczas zdjęć grała muzyka.

Dużo pomysłów na ciekawe aranżacje, zmieniające się światło. Działo się. Super, że znajdujesz niezauważalnie czas na ogarnianie feedu na sociale w tak zwanym międzyczasie. Przemiło, że pamiętałaś czym się zajmuję hobbystycznie i wspomniałaś o mnie w swojej relacji. Jesteś super. Jestem baaaaardzo zadowolona z efektu końcowego.♥️

IMG_8462.jpg

SKONTAKTUJ SIĘ BY ZAREZERWOWAĆ TERMIN!

POTRZEBUJESZ CZEGOŚ WIĘCEJ?
ZAPYTAJ O WYCENĘ

Każda sesja jest inna, każdy artysta ma inne potrzeby - to dlatego jeśli Twój projekt nie mieści się w moim cenniku, zapytaj o indywidualną wycenę.

Bym mogła sporządzić kosztorys naszej współpracy napisz do mnie wiadomość i załącz kilka podstawowych informacji:

1. Czym się zajmujesz i w jakim celu chcesz wykonać zdjęcia - ma to być materiał pod social media, czy może np. okładka płyty?

2. Czy masz już wstępny pomysł / plan na na zdjęcia?

3. Ilu finalnie zdjęć potrzebujesz?

4. Jeśli w grę wchodzi sfotografowanie zespołu osób - napisz mi jaka jest ich liczba.

Dzięki za kontakt!
bottom of page