top of page

SILNY WIZERUNEK W SIECI

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

WARSZAWA

Nie da się ukryć, że w dzisiejszym świecie wizerunek w sieci jest niewyobrażalnie istotny. Klienci kupują oczami nie tylko nasze produkty, ale również nas. W 100% zgadzam się więc ze stwierdzeniem, iż dobre zdjęcia, zapadające w pamięć to nie koszt, a inwestycja w Twoją markę - pracują one bowiem na Twój sukces i rozpoznawalność, skracają dystans oraz określają to w jaki sposób chcesz by Cię widziano. 

Współpracując z artystami - muzykami, DJ'ami oraz tatuatorami widzę, jak wiele zyskali dzięki odpowiednio dobranej stronie wizualnej. Dobre, kreatywne zdjęcia wzbudzają większe zainteresowanie ich odbiorców, pokazują ich profesjonalizm oraz to z jaką energią chcą być kojarzeni. 

Sprawdź moją  OFERTĘ  i zadbaj o swój wizerunek w sieci!

ZOBACZ MOJE PORTFOLIO I PRZEKONAJ SIĘ CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!

IMG_7999.jpg

Atmosfera bardzo przyjazna i profesjonalna, dla mnie istotne jest to że Ty dużo podpowiadasz, masz pełną świadomość tego kiedy modelka będzie wyglądała korzystnie
Wydaje mi się, że zobaczyłam Twoje zdjęcia u makijażystki, z którą pracowałam czyli @lipstickontheglass
Generalnie przeglądałam fotografie na insta u znajomych i szukałam TEJ FOTOGRAFKI

Myślę, że cena jest adekwatna. Jesteś złotym środkiem przystępności i cenienia swojej pracy. Absolutnie polecam Cię znajomym i myślę, że na wiosnę spotkamy się na kolejnej sesji!

Dowiedziałam się o Tobie przez znajomych z mojego muzycznego świata. Później miałam przyjemność Cię poznać w sferze prywatnej i miło się gadało więc puzzle się ułożyły. Później długo obczajałam Ciebie i Twój profil służbowy na instagramie aż zapadła we mnie decyzja, że chce fotki, które wykonasz.
Nie zastanawiałam się nad stosunkiem jakości do ceny, jak czegoś bardzo chcę to to kupuję. Moje zadowolenie jest warte każdych pieniędzy. Jednak obiektywnie patrząc myśle, że jest to przystępna i osiągalna kwota dla każdego kto ma ileś czasu na odłożenie na swój cel.
Poleciłam Cię znajomym już w dniu sesji, kiedy nie widziałam jeszcze ostatecznych efektów. Po otrzymaniu zdjęć nadal będę polecać 😁


Jeśli chodzi o atmosferę na sesji to lekki dyskomfort czułam przez krótką chwilę ale nie jestem profesjonalną modelką, szybko atmosfera się znacznie rozweseliła i rozluźniła. Duży plus za fajne studio, super, że podczas zdjęć grała muzyka.

Dużo pomysłów na ciekawe aranżacje, zmieniające się światło. Działo się. Super, że znajdujesz niezauważalnie czas na ogarnianie feedu na sociale w tak zwanym międzyczasie. Przemiło, że pamiętałaś czym się zajmuję hobbystycznie i wspomniałaś o mnie w swojej relacji. Jesteś super. Jestem baaaaardzo zadowolona z efektu końcowego.♥️

IMG_8462.jpg
bottom of page