top of page
Szukaj

Mother of all that is good


Cześć! Przed Wami jeden z moich ostatnich projektów (powstał bowiem 11.04 w Warszawie!


Krótki rys historyczny: Do Warszawy miałam wybrać się w związku z organizowanym tam przeze mnie Spotkaniem Przy kawie - eventem fotograficznym.


Wiedziałam, że po całej imprezie do mojej dyspozycji będzie naprawdę fajna przestrzeń, której szkoda byłoby nie wykorzystać fotograficznie....

Napisałam więc ogłoszenie na swoim Instagramie, gdzie w treści wpisałam, iż chętnie przygarnę na zdjęcia modelki - najlepiej w pełnym zakresie pozowania. Ku mojemu zdziwieniu zgłosiło się do mnie na początku aż 12 pięknych kobiet!!! A ja - jak to ja, nie potrafiłam sobie odpuścić myśli, że przy takiej ilości chętnych modelek, szkoda byłoby nie zrobić projektu grupowego ;) W mojej głowie powstał pomysł na sesję w stylu Beyonce - królowa jest tylko jedna, a wokół Niej - piękne, pewne siebie kobiety. Chciałam by ze zdjęć biła pewność, siła, seksapil, różnorodność, ale również - delikatność.

Jak zwykle przy takich większych projektach - przygotowałam sobie szkice priorytetowych kadrów. Pierwszym było typowo zdjęcie grupowe, na którym nasza "królowa" miała być w centrum, natomiast jej podopieczne miały po prostu być blisko, tworząc zlepek osób. Przy koncepcji głównego kadru, zapisałam sobie również informację by nie zapomnieć o detalach - bardzo chciałam bowiem stworzyć obrazki wypełnione skórą po brzegi.

Kiedy myślałam o tej sesji, wiedziałam, że będę ją robić wieczorem - przy sztucznym świetle. Ostatnio (stety lub niestety) pracuję przy nim bardzo często. Oglądając swoje zdjęcia zauważyłam, że używając świateł LED staram się wszystko doświetlić na 100%. Przez to - często brakowało mi gdzie nie gdzie cieni. Musiałam kombinować w postprodukcji, by kadry nabrały odpowiedniej głębi. Tym razem bardzo nie chciałam popełnić tego błędu. Postawiłam sobie za cel zdjęcia w lekkim półmroku!


Użyłam tu więc tylko jednej lampy LED, która świeciła ciepłym światłem. Ustawiłam ją nieco od boku (od strony okien), tak by świeciła z góry.
Pozują: Sariel

Little latex Princess

Daria

Alicja

Ania

Agnieszka

Aurelia

Martyna


Sukienka: Pat.Sege


Buty: Zibru.com


Miejsce: Loft 22Jeżeli ciekawi Was proces powstawania moich projektów od A do Z zapraszam Was na mojego Patreona gdzie co poniedziałek dzielę się z Wami pełnymi setami z sesji zdjęciowych jakie tworzę oraz kulisami - pokazuję Wam wszystkie swoje szkice, opowiadam o procesie organizowania projektów, opisuję parametry zdjęć i odpowiadam na Wasze pytania! :)273 wyświetlenia0 komentarzy