top of page
Szukaj

Christmas Doll - Full video Backstage

Zaktualizowano: 21 gru 2020

Cześć! Chciałabym dzisiaj podzielić się z Wami video, które pokazuje pełen proces tworzenia mojego projektu świątecznego! Zacznijmy jednak od początku - skąd pomysł, skąd koncepcja? Otóż, podczas jednej z posiadówek fotograficznych w gronie wspaniałych osób - Ani (Eloninja) oraz Krzysia ( Mowmimejker) na hasło "Ania gdzie jest papier do pakowania prezentów" w mojej głowie narodziło się pytanie/odpowiedź - "o! Będziesz pakował modelki w papier?". Krzyś odpowiedział, że nie - chciał zapakować prezenty. Ja jednak, razem z Anią pociągnęłyśmy wizję dalej i tak oto powstał pomysł, z którego wykonania jestem naprawdę dumna! Sesja powstała w moim mieszkaniu, w którym wykonuję większość projektów takich jak ten - prostych, gdzie tak naprawdę najważniejsza jest dla mnie osoba fotografowana, portret, aniżeli cały anturaż dookoła, miejsce, sceneria.


Fotografuję aparatem marki Canon 6D Mk II. Przez większość czasu, miałam podpięty obiektyw Sigma 24mm światło 1.4, zmieniałam go jednak czasami również na tanią, ale również jakże miłą w użytkowaniu Canonowską 50tkę ze światłem. 1.8.


Jak zobaczycie na filmie, nasza makijażownia w kilka chwil zamienia się w "profesjonalne" studio fotograficzne o szerokości jakichś 2m. Dostępne mamy naturalne światło boczne z okna, do zdjęć jednak użyłam dodatkowo również lamp marki Yongnuo 360II.


Jeśli macie pytania, chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat całej sesji - zapraszam do kontaktu! Dajcie koniecznie znać, jak podoba się Wam cały projekt i tego tupu backstage! Współtworzyły ze mną: Modelka: Agata @porcelanow.a

MUA: Ange Jork @angejorkmakeup62 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page