top of page

O MNIE

_1330528.jpg

CO MNIE WYRÓŻNIA

1. DOBRY KONTAKT Z KLIENTEM

Sesja zdjęciowa oparta jest na relacji pomiędzy osobą fotografującą, a fotografowaną, by odpowiednio uchwycić efekty, konieczne jest zbudowanie zaufania. Dzięki temu zdjęcia stają się wyjątkowe.

 

2. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda sesja i projekt to inna historia. Moją misją jest dopasowanie efektów sesji do  Twoich potrzeb.

 

3. NIESZABLONOWE MYŚLENIE

Każdy projekt kreatywny potrzebuje nieszablonowego podejścia. Dzięki mojemu doświadczeniu przy ponad 500 projektach kreatywnych, możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

 

4. WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Sesja zdjęciowa w moim wykonaniu to masa pozytywnych emocji i dobrej energii. Podczas zdjęć najważniejszy jest Twój komfort i dobre samopoczucie.

 

5. PONADCZASOWA PAMIĄTKA

Zdjęcia to wycięty fragment z naszej rzeczywistości, oddając Ci efekty, chciałabym by były pamiątką świetnego przeżycia na długie lata. 

CZEŚĆ!

Mam na imię Ola. Jestem fotografką zajmującą się fotografowaniem kobiet oraz osób, które potrzebują silnego, wizerunku w sieci i kreatywnych zdjęć zapadających w pamięć. 

Moją fotografię wyróżnia niebanalna kolorystyka oraz styl, który udało mi się wypracować na przestrzeni ostatnich lat. Tworzę kadry pełne emocji i historii. 

 

W mojej pracy jednymi z najważniejszych umiejętności jest umiejętność nawiązywania kontaktu z osobami, które nigdy wcześniej nie stały przed obiektywem oraz tworzenie nietuzinkowych kreacji.

Niezależnie od tego czy jest to sesja typowo kobieca, czy też projekt wizerunkowy/artystyczny, na początku realizacji dużo rozmawiamy, by moi klienci poczuli się przy mnie swobodnie i "na miejscu". 

Dzięki temu, iż moja przygoda z fotografią rozpoczęła się od modelingu, doskonale wiem, jak podejść do osób, które przychodzą do mnie na sesje zdjęciowe. Potrafię pomóc w ułożeniu ciała, rąk, znam triki, które nadadzą Waszej twarzy wyrazu.

Oprócz fotografowania moich klientów i klientek dzielę się również swoją wiedzą z zakresu fotografii z innymi osobami fotografującymi, staram się inspirować i zagrzewać Was do pracy.

Jeżeli podobają Ci się moje prace, jesteś ciekaw/a całych setów oraz procesu ich tworzenia - zapraszam Cię na mojego Patreon.com/fotoszuflada - gdzie dzielę się z Wami zdecydowanie większą ilością materiału niż tutaj

bottom of page