top of page

PORTRETOWE | KOBIECE SESJE

KOBIECE SESJE ZDJĘCIOWE

WARSZAWA

Możesz zastanawiać się, czy sesja kobieca to coś dla Ciebie. W końcu nie jesteś modelką, możliwe że nigdy wcześniej nie stanęłaś przed czyimkolwiek obiektywem, lub też Twoje doświadczenie ze zdjęciami odbierasz jako niekorzystne. Pozwól jednak, że opiszę Ci nieco moje podejście do naszego spotkania i do emocji, jakie mają za nim stać. 

 

1. Podczas sesji tworzymy dla Ciebie kadry, dzięki którym masz się w sobie zakochać. Chcę byś patrząc na efekty naszej pracy myślała o sobie w samych superlatywach, masz uwierzyć w to, że jesteś piękna i zdolna osiągnąć wszystko! To czas tylko i wyłącznie dla Ciebie, moment w którym jesteś najważniejsza, w którym jesteś sobą - poza jakimikolwiek oczekiwaniami społeczeństwa i łatkami, które tak lubi nam przyklejać.
2. Każda z nas jest wobec siebie krytyczna. Często skupiamy się na pewnych detalach naszego wyglądu, zapominając, że przecież to właśnie te detale tworzą wyjątkową osobę! W dniu naszego spotkania będziesz miała okazje spojrzeć na siebie oczami kogoś, kto widzi tę wyjątkowość i to ją chce uwiecznić! 
3. Efekty to jedno, ale sama sesja to przeżycie, do którego z pewnością będziesz wracać myślami przez bardzo długo. Każdy czas zainwestowany w siebie i swój rozwój to czas, który na długo zostawia w nas swoj ślad!

 

Sprawdź moją  OFERTĘ  i zrób sobie fantastyczny prezent 

ZOBACZ MOJE PORTFOLIO I PRZEKONAJ SIĘ CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!

IMG_7504.jpg

Nie będę ukrywać, że pomysł wykonania u Ciebie sesji był trochę spontaniczny, ale absolutnie tego nie żałuję :)

Dowiedziałam się o Tobie na instagramie, obserwując profil jednej ze swoim znajomych, która pozowała na Twoich zdjęciach. Wchodząc na Twój profil i oglądając Twoje posty można poczuć dużą pewność siebie, którą próbujesz "zarazić" inne osoby. Jest nieskończona ilość profili artystów na różnych platformach, którzy tworzą sztukę dla samej estetyki, natomiast u Ciebie można wyczuć przesłanie, jakim jest miłość do samej siebie.

W trakcie sesji czułam się bardzo swobodnie, a Twoja przebojowość i pewność sprawiała, że czułam się bardzo bezpiecznie. Miłym akcentem było udzielanie wskazówek w trakcie pozowania, dzięki czemu można było potraktować to jako pewnego rodzaju edukację.

Zdecydowanie jesteś fotografką wartą polecenia osobom, które chcą wykonać profesjonalną sesję, jak i osobom takim jak ja, które raz na jakiś czas lubią spontaniczność przy dobrej zabawie

1000% polecam współpracę z Olą!

Do tej pory myślałam, że jestem niefotogeniczna... Nic bardziej mylnego :)

Mimo, że była to moja pierwsza taka sesja, w ogóle nie czułam skrępowania - Ola od początku stworzyła super przyjazną atmosferę i wiedziałam, że jestem w profesjonalnych rękach. Pokazywała mi dokładnie jak mam pozować i dostosowywała pomysły do mnie.

 

Zdjęcia wyszły IDEALNE, miałam ochotę wywołać je wszystkie.

 

Nie czekajcie z rezerwacją sesji kobiecej u Oli! Wykonuje ona pracę najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie <3

_MG_9809.jpg

Pobierz PDF - "Jak wygląda kobieca sesja zdjęciowa z Fotoszufladą" i sprawdź krok po kroku na co się przygotować!

Zrobione! PDF właśnie do Ciebie pofrunął!

Kindle in the hands of a woman_Page 1_10 from jak przygotować się na sesję zdjęciową.png
bottom of page