top of page

Acerca de

DZIEŃ ZDJĘCIOWY

23.06 ONEGOG STUDIO | GDAŃSK

CELEBRUJ ZE MNĄ SWOJĄ KOBIECOŚĆ

Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę, dzięki której będziesz miała okazję poczuć się niczym modelka z pierwszych stron gazet! Dzień zdjęciowy to wydarzenie, podczas którego wynajmuję studio na konkretny termin, by przez cały dzień fotografować moje piękne klientki! Dzięki takiemu zabiegowi, mogę obniżyć cenę sesji zdjęciowej o ponad połowę, co oznacza, że będziesz mogła cieszyć się tym niesamowitym przeżycie w bardzo korzystnej cenie!

Spotykamy się w II sali ONEGOG STUDIO na ul. Żabi Kruk 14 (GDAŃSK), gdzie wystrój idealnie nadaje się do buduarowych, kobiecych sesji. Zresztą, sama zobacz!

Twoja sesja tego dnia, będzie trwać godzinę. Dzień w studio zaczynamy o 10:10 i kończymy o 18:00 - sama zadecydujesz, na którą godzinę się zarejestrować. Na stronię na bieżąco będę aktualizować dostępne sloty.

Z całej sesji otrzymasz ode mnie aż 10 zdjęć. Taki pakiet to u mnie zwykle koszt 1500 zł, tak więc sama widzisz, że jest to naprawdę niebywała okazja!

Pamiętaj! Nie musisz być modelką by przyjść na sesję zdjęciową - każda z nas zasługuję na to, by czuć się w swojej skórze wyjątkowo! Na miejscu pokażę Ci jak pozować, krok po kroku wytłumaczę i dostosuję do Ciebie każdą pozę. Na miejscu moim priorytetem będzie, byś poczuła się swobodnie - w tle będzie grać Twoja ulubiona muzyka, będzie na Ciebie też czekać coś słodkiego!

Zobacz jak na swoje zdjęcia zareagowały moje klientki z ostatniego dnia zdjęciowego!

Niebieski i Kremowy Podróż  Wakacje Plany Kolaż Fotograficzny (2).png