top of page

SESJA ZDJĘCIOWA ZA PÓŁ CENY?

To możliwe! Skorzystaj z oferty specjalnej i kup voucher na sesję dla siebie lub bliskiej Ci osoby!

NOWEMBER (Post Instagram)-2.png

Acerca de

CELEBRUJ ZE MNĄ SWOJĄ KOBIECOŚĆ

Możesz zastanawiać się, czy sesja kobieca to coś dla Ciebie. W końcu nie jesteś modelką, możliwe że nigdy wcześniej nie stanęłaś przed czyimkolwiek obiektywem, lub też Twoje doświadczenie ze zdjęciami odbierasz jako niekorzystne. Pozwól jednak, że opiszę Ci nieco moje podejście do naszego spotkania i do emocji, jakie mają za nim stać. 

 

 1. Podczas sesji tworzymy dla Ciebie kadry, dzięki którym masz się w sobie zakochać. Chcę byś patrząc na efekty naszej pracy myślała o sobie w samych superlatywach, masz uwierzyć w to, że jesteś piękna i zdolna osiągnąć wszystko!
   

 2. To czas tylko i wyłącznie dla Ciebie, moment w którym jesteś najważniejsza, w którym jesteś sobą - poza jakimikolwiek oczekiwaniami społeczeństwa i łatkami, które tak lubi nam przyklejać.
   

 3. Każda z nas jest wobec siebie krytyczna. Często skupiamy się na pewnych detalach naszego wyglądu, zapominając, że przecież to właśnie te detale tworzą wyjątkową osobę! W dniu naszego spotkania będziesz miała okazje spojrzeć na siebie oczami kogoś, kto widzi Twoją wyjątkowość i to ją chce uwiecznić! 
   

 4. Efekty to jedno, ale sama sesja to przeżycie, do którego z pewnością będziesz wracać myślami bardzo długo. Każdy czas zainwestowany w siebie i swój rozwój to czas, który na długo zostawia w nas swoj ślad!

POZNAJ OPINIE MOICH KLIENTEK

_MG_2255.jpg

Magda

Olu, bardzo Ci dziękuję za zdjęcia i za całą Twoją wykonaną pracę - począwszy od pomocy w doborze odpowiedniego stroju pasującego klimatem do sesji przez instruktaż odpowiedniego pozowania aż do sprawienia, że na sesji czułam się pięknie i totalnie swobodnie (a była to moja pierwsza sesja). 

 

Pozdrawiam serdecznie i myślę, że do zobaczenia na kolejnej sesji  ;) 

 

_MG_4267.jpg

Małgosia

Cieszę się, że swoją pierwszą sesję zdjęciową mogłam odbyć właśnie u Oli.

Podczas sesji zadbała o mój komfort, mogłam poczuć się pewna siebie, seksowna i kobieca.

 

Omawiała ze mną pozy, ale też dawała wskazówki, gdzie mam spojrzeć lub co zrobić z rękami. Dzięki temu nie czułam żadnej sztuczności, a całość przychodziła naturalnie.

 

Ola jest fajną, przebojową babeczką i naprawdę polecam taką sesję każdemu, a zwłaszcza osobom, które myślą, że nie umieją pozować lub są niefotogeniczne. Taka sesja naprawdę potrafi zmienić myślenie :) 

 

_MG_3405.jpg

Ola

Zaraz po wyjściu ze studia miałam ochotę zarezerwować kolejne spotkanie! Tak było extra! 

Ola włączyła muzykę, przygotowała jakieś przekąski. Rozmowa o oczekiwaniach z początku była mocno nieśmiała - nie powiem, stresowałam się - to była moja pierwsza pro sesja. Ola na początek zaproponowała bardziej ubrane zdjęcia, ale wraz z jej podpowiedziami, dopingiem i tym jak pokazywała pierwsze efekty na aparacie przestałam się wstydzić, wręcz poczułam się jak modelka! haha 

Przebrałam się i leciałyśmy z kolejnymi bardziej śmiałymi ujęciami.

 

Kontakt był bardzo sprawny, wszystko zrozumiale opisane. Już obrobione zdjęcia dostałam po tygodniu i byłam bardzo zadowolona z efektów. Ola nadała im tajemniczy charakter, poprawiła lekkie niedoskonałości skóry. Współpraca 10/10 

 

Pamiętaj! Nie musisz być modelką by przyjść na sesję zdjęciową - każda z nas zasługuję na to, by czuć się w swojej skórze wyjątkowo! Na miejscu pokażę Ci jak pozować, krok po kroku wytłumaczę i dostosuję do Ciebie każdą pozę. Moim priorytetem będzie, byś poczuła się swobodnie - w tle będzie grać Twoja ulubiona muzyka, będzie na Ciebie też czekać coś słodkiego!

Po dokonaniu rezerwacji kobiecej sesji zdjęciowej:
 

 • Otrzymasz obszerny przewodnik zawierający informacje o przygotowaniach i przebiegu sesji kobiecej,

 • Zostaniesz zaproszona do pięknego wnętrza studyjnego:
   

https://instagram.com/swiatlocienie_studio

https://instagram.com/shotstudio_rownonoc

https://instagram.com/meraki_studiojl

https://manhattanstudio.pl/
 

 • Spędzisz wyjątkowe chwile podczas sesji fotograficznej,

 • Sfotografujemy do 3 stylizacji, sesja potrwa do 50 min,

 • Twoje zdjęcia zostaną poddane retuszowi,

 • Otrzymasz galerię od 40 - 60 zdjęć do Twojego wyboru,

 • Otrzymasz pakiet 8 wybranych zdjęć w wersji cyfrowej 
   

 • Opcje dodatkowe:​

  • Zamówienie dodatkowych ujęć z sesji zdjęciowej. (70 zł / szt)

  • makeup

WAŻNE:

Tego typu vouchery prezentowe pojawiają się u mnie TYLKO dwa razy do roku! Jest to więc świetna okazja by zrobić prezent sobie lub bliskim!

 

Co mnie wyróżnia? Dlaczego miałabyś skorzystaj akurat z tej oferty?

 • byłam modelką w związku z czym wiem jak pozować i mogę Cię tego nauczyć!

 • moje zdjęcia to niebanalne kolory i historie, dzięki nim wyróżnisz się i pokażesz swoją wyjątkowość 

 • na zdjęciach cały czas Cię dopinguje, pokazuje Ci efekty na bieżąco, byś wiedziała na jakim etapie tworzenia jesteśmy i byś widziała, że nawet bez retuszu wyglądasz wspaniale!

 • podczas sesji gra muzyka i panuje bardzo przyjazna atmosfera - tworzenie bezpiecznej przestrzeni to dla mnie priorytet! 

ZOBACZ MOJE ZDJĘCIA

VOUCHER NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

 • Czas trwania 50 min

 • 8 zdjęć poddanych cyfrowej obróbce, oddanych drogą elektroniczną

 • max 3 stylizacje

 • Wynajęcie studia (lista możliwych miejsc na sesje, dostępna poniżej)

 • 365 dni na wykorzystanie vouchera

*w cenę nie jest wliczony koszt makijażu

Widełki cenowe makeup: 250 zł - 300 zł

729 zł

Zbliżony pakiet to u mnie zwykle koszt 1500 zł, tak więc sama widzisz, że jest to naprawdę niebywała okazja!

FAQ

1 / JAK WYGLĄDA SESJA?

Podczas sesji pokazuję Ci po kolei pozycja po pozycji, dużo z Tobą rozmawiam i robię tak naprawdę wszystko, byś czuła się przy mnie swobodnie. Co jakiś czas pokazuję Ci też efekty naszej wspólnej pracy, byś wiedziała na jakim etapie tworzenia jesteśmy i byśmy miały pewność, że efekty są już na tym etapie dla Ciebie zadowalające.

2 / CZY MAKIJAŻ / FRYZURA JEST W CENIE

Nie, makijaż nie jest wliczony w cenę voucheru, ale można taką usługę dokupić i wynosi ona 250-300 zł

3 / CZY SAMA MUSZĘ PRZYGOTOWAĆ STYLIZACJE?

Tak. Ja na stanie mam trochę harnessów, które mogę udostępnić do zdjęć, jednak generalnie wystylizowanie się na zdjęcia należy do Ciebie. Czy mogę Ci w tym jakoś pomóc? Przed sesją wysyłam Ci tablice przeróżnych zdjęć, którymi możesz się zainspirować. Znam też stylistki, które ewentualnie mogą pomóc Ci w dobraniu stylizacji - za dodatkową opłatą.

4 / KTO WYBIERA ZDJĘCIA DO OSTATECZNEJ OBRÓBKI?

Ty. Ja wysyłam Ci galerię najlepszych 50-120 zdjęć (w zależności od tego jak długa jest sesja i ile stylizacji sfotografujemy), Ty natomiast wybierasz z tej paczki kadry, które podobają sie Tobie najbardziej.

5 / ILE MAM CZASU NA WYBRANIE ZDJĘĆ?

7 dni. Po tym czasie, mam prawo odmówić wykonania dalszego retuszu. Wyjątkiem są sytuacje, w których napiszesz do mnie i dasz mi znać, że z jakichś ważnych przyczyn losowych, potrzebujesz kilku dodatkowych dni.

6 / JAK DŁUGO BĘDĘ CZEKAĆ NA GOTOWE ZDJĘCIA?

Gotowy materiał oddaje maksymalnie 14 dni po tym, jak otrzymam od Ciebie wybrane kadry

7 / CZY MOGĘ WYBRAĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ, NIŻ MAM W PAKIECIE?

Jak najbardziej! Możesz wybrać nawet wszystkie zdjęcia, które Ci wyśle. Każdy dodatkowy kadr to koszt 70 zł/szt

8 / CZY BĘDZIESZ UDOSTĘPNIAĆ MOJE ZDJĘCIA W INTERNECIE?

Nigdy bez Twojej zgody!! Po oddaniu Ci gotowych zdjęć pytam, czy mogę udostępnić jedno - dwa zdjęcia na swojej stronie internetowej i/lub instagramie, razem z Twoją opinią na temat mojej pracy. Niemniej jeżeli z jakiegoś powodu, nie chcesz lub nie możesz udostępnić mi ani jednego zdjęcia z sesji - masz do tego pełne prawo! 🙂

POZNAJ OPINIE MOICH KLIENTEK

_MG_4907.jpg

Ania

Spotkanie z Olą podczas sesji zdjęciowej było dla mnie czymś nowym, ponieważ do tej pory nie uczestniczyłam w podobnych rzeczach. Zdecydowałam się na sesję w formie prezentu od siebie dla siebie, ponieważ chciałam w ten sposób upamiętnić pewien okres w swoim życiu, tym samym zamknąć go i przejść do kolejnego. 

Sam przebieg sesji wspominam bardzo miło, Ola jest bardzo pozytywną, radosną osobą od razu złapałyśmy fajny kontakt dzięki czemu szybko poczułam się swobodnie i dałam się ponieść atmosferze studia fotograficznego. 

Co więcej jestem bardzo pozytywnie zaskoczona finalnymi zdjęciami. Ja zawsze podejrzewałam, że jestem piękna ale to jak wyszłam na zdjęciach to jakaś bajka. Myślę, że każda kobieta chociaż raz w życiu powinna doświadczyć takiej formy wyrażenia siebie aby móc się przekonać jak wszystkie jesteśmy piękne tylko czasem aż trudno nam się do tego przyznać samym przed sobą. A proszę mi uwierzyć, że naprawdę warto poczuć ten wiatr we włosach i zachwycić się chociaż od czasu do czasu sobą. 

O Oli dowiedziałam się poprzez reklamę, która podstawiła mi się na Instagramie. Uważam, że stosunek jakości zdjęć do zapłaconej ceny jest na właściwym poziomie. Z przyjemnością poleciłabym Olę swoim znajomym jeśli chcieliby skorzystać z podobnych usług fotograficznych. 

_MG_5950.jpg

Dorota

Co do zdjęć i sesji : gruba dawka endorfin i wyjścia poza strefę komfortu na lekkim stresiku (bo resztę rozmywała Twoja aura ). Po wszystkim miałam takie przemyślenie, że taka sesja u Ciebie to jak 'sesja terapeutyczna', która pozwala nabrać nowego, lepszego patrzenia na siebie (co z zależności wynika, że i do wszystkiego co zewnątrz - również). 

Gdzieś, kiedyś od różnych ludzi i z sytuacji słyszałam i wyobrażałam sobie, że tak naprawdę jestem zupełnie inną, fajniejszą wersją siebie, i jak na terapii doszłam do tego punktu w którym wiem, jak to jest, to właśnie ta sesja i Twoje zdjęcia POKAZAŁY mi 'czarno na białym', że rezonuję ze sobą w środku 

I miałam takie 'o ja pier..., to jest ta silna babka, która ma tyle dobra w sobie, i ciężko pracuje nad tym, by iść do przodu... i teraz jeszcze widzę, że to jak wygląda również 'wali po głowach', tak samo jak jej odwaga, siła i cierpliwość do życia 

Dziękuję 

 

_MG_1492.jpg

Iwona

Zbliżające się okrągłe urodziny spowodowały, że zaczęłam bardzo intensywnie myśleć nad prezentem dla siebie. Chciałam coś wyjątkowego, czego nie zapomnę na długo. Dodatkowo myśl o nagiej sesji pojawiała się co jakiś czas w mojej głowie. Połączyłam jedno z drugim i wyszło idealnie! Pomyślałam- To będzie coś! Nowe doświadczenie. Sprawdzenie siebie. Przełamanie lęku. Próba wyjścia ze strefy komfortu.  

Szczerze na oku miałam inną fotografkę, ale gdy tylko zobaczyłam Twój profil to pojawiły się iskierki w oczach. Instagram chyba czytał w moich myślach, bo dokładnie o taką osobę, jak Ty mi chodziło. Osobę, która poprowadzi mnie przez to cudowne, a zarazem też stresujące doświadczenie. 

Mimo obaw czułam się dobrze wiedząc, że zdjęcia wykona mi profesjonalistka z naprawdę dużym doświadczeniem i dało się to zauważyć. Ola wiesz co robisz. Ilość póz jakie zaproponowałaś, do tego mnóstwo pomysłów, które wdrażałaś robiły wrażenie. W godzinę zrobiłyśmy naprawdę wiele ujęć. Przychodząc do Ciebie na sesje nie trzeba się o nic martwić. To jest po prostu pewne, że wyjdą niesamowicie. Nic tylko oddawać się w Twoje ręce!

Co do samych zdjęć. Nie zawiodłam się! Jestem zachwycona, że wyszło tyle wspaniałych ujęć. Cudowne kadry. Obróbka sztos. I to ziarno, do którego mam słabość  Nie żałuję ani jednej złotówki, którą wydałam. Jestem zakochana w tych ujęciach i w sobie! Mimo wad dostrzegam w nich swoje jedyne niepowtarzalne piękno. 

Już po opuszczeniu studia wszystkim moim dziewczyną opowiadałam jakie jest to wyzwalające doświadczenie i że po prostu warto! Chociaż raz w życiu, każda kobieta powinna udać się na taką sesje. To jest super sprawa móc stanąć przed kimś obcym totalnie nago. Bez oczekiwań, uprzedzeń, bez oceniania i... ależ to jest uczucie po! Czułam niedosyt! Czułam, że chce jeszcze, że nagość jest piękna, wyzwalająca i to jest wydaje mi się najcenniejsze w tym doświadczeniu- uczucie wolności, satysfakcji, akceptacji... 

 

Tak więc wielkie dzięki, że mogłam zrobić to z Tobą! Jestem wdzięczna, że są osoby takie jak Ty, które pomagają innym kobietą dostrzec w nich piękno i zaakceptować swoje ciało. Naprawdę bardzo mocno Ci kibicuje. Rozwijaj dalej swoje skrzydła, bo czynisz dobro 

 

bottom of page